“Vinte 2 herë në vit në shtëpi”/ 41-vjeçarja që u vetëvra dh*nohej nga bashkëshorti? Çfarë deklaruan vëllezërit e viktimës! Nga ekspertiza rezultoi…

Vëllezërit e 41-vjeçares, që u vetëvra më 2 Janar pasi iu publikuan foto denigruese në një profil të hapur me emrin e saj në TikTok, janë marrë në pyetje.

Advertisements

Ata kanë dëshmuar se kunati jetonte në emigrim në Greqi dhe vinte 2 herë në vit në familje.

Një prej vëllezërve, i pyetur nëse ka dijeni për dhunë të ushtruar nga bashkëshorti ndaj motrës së tij, është përgjigjur: “Ai ashtu është”.

Advertisements

Nga ekspertiza mjekoligjore ka rezultuar se në trupin e 41-vjeçares me iniciale B.L., nuk ka pasur shenja dhune dhe se shkaku i vdekjes është helmimi.

Artikulli paraprak“E gjeta shtrirë në mes të shtëpisë”, Priti të takonte për herë të fundit të birin që u kthye nga emigracioni, si nëna e 4 fëmijëve i dha fund jetës pasi i publikuan foto denigruese në TikTok
Artikulli tjetër“Benz”-it super luksoz të Trejsi Sejdinit do t’i hipin policët e Rrugores(Video)