Vazhdon përplasja Lediona-Roza: Ke bërë fëmijë pa dashuri!

Debatet mes Roza Latit dhe Lediona Xheladinajt nuk kanë të ndalur. Roza ditën e djeshme i ka përmendur familjen dhe ndaj Lediona vijoi një debat ku u shfaq tepër e prekur.

Advertisements

Lediona: Personi që më ka rënduar mua ke qenë ti, se t’i thuash një femre që je rritur pa dashuri, unë atë vajzë e kam bërë me dikë me dashuri

Roza: A je me personin që e ke bërë?

Advertisements

Lediona: Ç’rëndësi ka? I bie që është bërë pa dashuri?

Roza: Kshu i bie që do kisha bërë dhe unë fëmijë

Lediona: I bie që dhe ti pa dashuri je bërë?

Roza: Jo unë jam bërë me dashuri

Lediona: Ku e di ti që je bërë me dashuri?

Roza: Sepse prindërit e mi nuk ishin me shkuesi, me dashuri kanë qenë

Lediona: Po ti ku e di se si kam qenë unë me babain e fëmijës? E di sa e turpshme është kjo që përdor dhe është shumë e keqe.

Roza: Më vjen keq po ti i ke lënë vend vetes që unë vetëm të të flas keq

Lediona: Nuk më intereson fare. Ti je e keqe dhe me vjen keq që ti je kështu

Artikulli paraprakBizneset përeth të dëmtuar dhe copa xhami në tokë, pamjet e para nga shpërthimi i zyrës noteriale në Tiranë(Video)
Artikulli tjetërÇifti drejt divorcit? Çfarë tha motra e Bes Kallakut për marrëdhënien me Xhensilën