U rrëzua nga shtylla ku po punonte, humb jetën elektriçisti

Me datë 31.01.2024, rreth orës 13.30, shtetasi Y.B., me profesion elektriçist, gjatë punës në fshatin Kovashicë, në njësinë Administrative Shupenzë, dyshohet se është rrëzuar nga shtylla dhe për pasojë ka humbur jetën

Advertisements

Shtetasi Y.B., është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po kryen hetimet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Advertisements

Artikulli paraprakJuli rrëfen momentet e fundit të Zef Dedës: A më jepni pak frymë?
Artikulli tjetërHoroskopi për sot,1 shkurt, si do të nisë ky muaj i ri?