Tragjedi në Itali, 18-vjeçari shqiptar humb jetën pas rrëzohet nga kofano e makinës, po realizonte sfidë për rrjete sociale

I riu, sipas medieve italiane, ndodhej në kofanon e makinës së shokut, ndoshta për të realizuar një sfidë në rrjetet sociale.

Advertisements

Së fundmi, “sërfimi” mbi makina në lëvizje po përhapet me shpejtësi në rrjetet sociale.

Por, Lorenzo humbi ekuilibrin dhe u rrëzua në asfalt. Më pas u godit nga makina.

Advertisements

Ngjarja e rëndë ndodhi më 20 janar dhe i riu u dërgua me urgjencë në spital, por ditën e sotme si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën./albeu.com

Artikulli paraprakÇfarë ndodh me trupin tonë kur konsumojmë kafe esëll në mëngjes
Artikulli tjetër“Vë bast që këtu do bëhet s*ks”, Roza Lati komenton lidhjet në BBV