Skandali s*ksual në zyrën e Bashkisë Kukës, SPAK kërkon 4.6 vite burg për Safet Gjicin

Skandali s*ksual në zyrën e Bashkisë Kukës, SPAK kërkon 4.6 vite burg për Safet Gjicin

Advertisements

Artikulli paraprakVdiq papritur në gjykatë, Ilia Drini i akuzuar për shkaktim të vetëvrasjes së gruas
Artikulli tjetërVrau partneren shqiptare, 39-vjeçari baba i një foshnje që vdiq dhe u zhduk. Rasti i çuditshëm, i cili nuk u zbardh kurrë