“Si më krahason me moshën e mamasë?”/ Si agravoi sherri Rike-Meri

Vazhdojnë debatet dhe në natën e dytë të formatit ‘BBV3’. Përgjatë këtyre tre ditëve një dinamikë ngjarjesh kanë ndodhur brenda shtëpisë më të famshme.

Advertisements

Produksioni përgjatë këtyre ditëve i caktoi një detyrë Rikes, të shpërndajë tek banorët që ajo dëshiron biletën e kthimit. Dy prej tyre duhet të mbesnin pa biletë.

Meri dhe Ilnisa ishin dy prej banorëve të cilat nuk morën një biletë kthimi prej Rikes. ‘Pse duhet të penalizohem unë për një gjë që ka ndodhur në ashensor jashtë? Gjërat që kanë ndodhur jashtë duhet të ngelin atje.Këto i ka kapur kriza e VIP-ave. Si më krahason ti mua me moshën e mamasë tënde. Ti je 40-vjeçe, pse moj Rike 70-vjeçe jam unë?’- u shpreh e tensionuar Meri.

Advertisements

‘Vetëm kulturë që nuk ke ti Meri. Ti ku ta gjesh të jesh si mamaja ime.’- i kthehet Rike.

Artikulli paraprakNgricat ‘pushtojnë’ Britaninë, ja temperatura ‘ekstreme’
Artikulli tjetërI hapi profile false në rrjete sociale një shtetaseje duke e denigruar, arrestohet 45-vjeçari në Tiranë