Shoqja e Ledjonës kundër produksionit, publikon videon e censuruar

Ledjona Xheladinaj është gazetarja që është njohur nga historitë e saj në ndjekje të pedofilëve dhe jo vetëm. Brenda shtëpisë të BB VIP ajo ika treguar Eglës historinë e një vajze të përdhunuar.

Advertisements

Ledjona ka treguar se ka mbajtur një vajzë të përdhunuar në shtëpinë e saj për 5 ditë dhe e merrte atë edhe në punë me vete, derisa ka arritur ti rregullojë dokumentat për të emigruar. E vajza vazhdon i dërgon mesazhe dhe e falënderon për atë që ka bërë.

Shoqja e Ledjonës, Bora ka publikuar këtë video, duke treguar se ajo është çensuruar nga BB VIP dhe nuk është publikuar nga ta.

Advertisements

“Ja video e censuruar nga Big Brother Vip ku Ledjona tregon historine e nje vajze te perdhunuar. Ne vend te saj jane publikuar pa fund gjate githe dites videot e Ilnises dhe Sares.”- shkruan ajo.

Artikulli paraprakAnija më e madhe në planet fillon udhëtimin e saj të parë (Pamjet përrallore)
Artikulli tjetërOlta Gixhari shpërthen ndaj vajzave në “BBV3”: Për fat të keq janë hedhur në krahët e djemve, Ledjona është e vetmja vajzë shembull…