Shkrumbohet nga flakët një banesë private, dyshohet se…

Një shtëpi ka marrë flakë gjatë natës në fshatin Adë në Fier. Mësohet se banesa, e cila është shkrumbuar e gjitha, i përket 60-vjeçares Arsino Taulla.

Advertisements

Fatmirësisht, 60-vjeçarja ka dalë menjëherë dhe nuk ka pasur lëndime.

Ndërkohë, raportohet se shkak i zjarrit është bërë një shkëndijë elektrike.

Advertisements

Artikulli paraprakS**s në grup, tre gratë e Dervish Hasit “mbyllin” gojën, 16-vjeçarja e indoktrinuar fetarisht: Fenomeni shqetësues i martesave të shumëfishta në Tiranë
Artikulli tjetërE rëndë në Greqi, 17-vjeçarja shqiptare var veten pasi u nda nga i dashuri