Nisin debatet/ Egla Ceno kapet me Julian Dedën: Nuk do shohim ty me mbathje…

Kanë nisur që natën e parë debatet mes banorëve në shtëpinë e BBVip. Aktorja Egla Ceno i ka kërkuar Julian Dedës që të mos vishet në dhomën ku qëndrojnë dhe gocat, gjë e cila është kundërshtuar nga aktori.

Advertisements

Edhe gjatë natës Egla është përplasur me Julin për mënyrën se si ky komunikon dhe i kthen përgjigje asaj.

Dy aktorë kanë pasur një takim sqarues sot në mëngjes.

Advertisements

Artikulli paraprakDëborë dhe shi! Përmbyset moti, qytetet ku do të godasë?
Artikulli tjetërVrau kunatin se i përdh**oi vajzën, Fatmir Tarellari del sot para gjykatës, zbardhet një tjetër dëshmi e shqiptarit