Nën ledhatimet e Romeos! Rikja habit me veshjen e saj provokuese(VIDEO)

Dinamikat e ngjarjeve brenda shtëpisë së Big Brother VIP vazhdojnë, ku dita e sotme ka vazhduar me biseda serioze, lidere të re dhe pa diskutim, me debate. Por ka edhe momente të ëmbla.

Advertisements

Rikja dhe Romeo së fundmi janë parë tepër të lidhur me njeri-tjetrin. Afrimiteti, përqafimet dhe puthjet nuk kanë munguar prej tyre dhe siç duket një romancë e re po nis brenda shtëpisë.

Ditën e sotme, Rikja është shfaqur me një veshje tepër provokuese në ambientet e shtëpisë gjë e cila ka habitur konkurrentët e tjerë.

Advertisements

Me veshje provokuese dhe e shtrirë në krahët e Romeos, Rikja tregon më shumë seç duhet kjo për shkak të fustanit të shkurtër.

Bukuroshja pa komplekse shijon puthjet dhe ledhatimet e Romeos…

Artikulli paraprakRënia e skelës së pallatit në ndërtim ku u plagosën dy kalimtarë, e pësojnë keq tre persona, mes tyre edhe pronari i firmës
Artikulli tjetërVrau dhe dogji 16 persona në një autobus, nuk do ta besoni me sa vite dënohet bosi i drogës