Ndjekësit nuk pranojnë zëvendësimin e Arbana Osmanit, reagon Ledion Liço

Sara Hoxha konfirmoi në emisionin “Më lër të flas”, dy ditë më parë se Ledion Liço do të jetë prezantues i sezonit të tretë të spektaklit televiziv “BBVA”.

Advertisements

Mirëpo ky ndryshim nuk u prit dhe aq mirë nga ndjekësit, te cilët shprehën hapur në komente mbështetjen për Arbana Osmanin.

Për këto komente, duket se ka ardhur nje reagim nga Ledion Liço.

Advertisements

Ai ka postuar një foto në rrjetin social “Instagram” ku shkruan: “Besoni në fillimet e reja”.

Artikulli paraprakPlagoset me armë zjarri një person në Tiranë, zbardhen detajet e para
Artikulli tjetërU vra nga bashkëshorti bashkë me dy fëmijët, flasin fqinjët: Kurrë nuk e prisnim diçka të tillë, Ornela ishte personi…