Monedhat e huaja në pikiatë/ Kursi i këmbimit sot

Sot, më 31 janar 2024, dollari amerikan blihet me 95.4 lekë dhe shitet me 96.4 lekë.

Advertisements

Euro blihet me 103.5 lekë dhe shitet 104.2 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 120.5 lekë dhe shitet me 121.7 lekë.

Advertisements

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 110.2 lekë, ndërsa në shitje me 111.2 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.7 lekë dhe në shitje me 71.7 lekë.

Artikulli paraprakVrasja e Bledar Dedjas, hetuesit: Dyshojmë se…
Artikulli tjetërEliminimi i Ervinit i paracaktuar? Shpërthen rrjeti(Foto)