“Mjeku filmoi aktin s**sual dhe ia dërgoi vajzës”/ Gazetarja zbardh detaje tronditëse nga abuzimi i 42-vjeçarit: Është një video 2 minuta e…

Gazetarja e njohur, Dorjana Bezat, ka zbuluar detaje të reja nga abuzimi i 42-vjeçarit, Dervish Hasa, ndaj një 16-vjeçareje.

Advertisements

Teksa ishte e ftuar mbrëmë në emisionin “Top Story”, Bezat u shpreh se e mitura nisi raportin intim me mjekun kur mbushi 15 vjeçe, në shtëpinë e Hasës në zonën e Ali Demit,

Sipas gazetares, më pas e mitura dhe mjeku u martuan në një institucion fetar.

Advertisements

“Për gati një vit kishin shkëmbyer mesazhe e takime. Kur ajo bëri 15 vjeç, kryen raportin e parë seksual.

Mjeku jetonte në zonën e Ali Demit. Me dy prej zonjave jeton në të njëjtin shtëpi, me gruan e tretë takohej vazhdimisht. Martesa është bërë gjatë kohës që ata kanë konsoliduar marrëdhënien. Njohja ka nisur në shtëpi, ku ndodhej gjyshja”, tha Bezat.

Gazetarja shtoi se në celularin e vajzës janë gjetur jo vetëm mesazhe, por edhe video nga marrëdhënia seksuale.

“Prindërit thonë se gjendja shëndetësore e vajzës i ka shqetësuar. Në celularin e vajzës, janë gjetur komunikimet me partnerit. Përveç mesazheve tepër erotike, është një video 2 minuta e 40 sekonda ku është filmua akti seksual mes vajzës dhe 42-vjeçarit”, u shpreh Dorjana Bezat.

Artikulli paraprakNëse doni të gjeni dashurinë e vërtetë, mbani mend gjithmonë këto 3 gjëra thelbësore
Artikulli tjetër“Morën përsipër vrasjen që kreu ‘Dit Çami’”/ Ekzekutimi me snajper, Artan Hoxha zbardh detajet: Ja ngjarja që burgosi ‘Buzëderrin’ dhe ‘Cipurin’