Meri Shehu bën një thirrje publike për ish-partnerët e saj

Astrologia Meri Shehu, është përfshirë në shumë debate me banorët e “Big Brother Vip”, duke krijuar një zhurmë të madhe në rrjete.

Advertisements

Së fundmi, Vëllai i Madh, ka vendosur që të përfshijë banorët për të diskutuar për një temë mjaft delikate, “Të ruash marrëdhënien me ish-in”.

Ndërkohë që banorët janë ndarë në grupe per këtë “talk show”, si prezantuese e tij është zgjedhur Meri Shehu.

Advertisements

Teksa ka qenë duke prezantuar programin, Meri ka nisur menjëherë me një thirrje publike për ish-partnerët e saj, duke i ftuar që të rikthehen tek ajo.

“Më dëgjoni, më shikoni, ju ish-at e mi, ku jeni, kthehuni tek unë”, ka thënë Meri, duke shkaktuar pafund të qeshura tek banorët.

Artikulli paraprakStuhia polare në SHBA, 55 viktima
Artikulli tjetërSfida e vëllait të madh “torturon” banorët, Roza Lati del me bikini dhe futet në dush