Meri nuk i përmbahet bukurisë së Ilnisës: Si striptiste…(Video)

Vajzat e shtëpisë së “BBVA3”, Ilisa, Meri, Vesa dhe Arta kanë qenë në dhomën e grimit, duke rregulluar flokët.

Advertisements

Teksa ishin nën shoqërinë e njëra-tjetrës, Meri e komplimentoi Ilnisën duke i thënë:

“Si striptiste e bukur je bërë.”

Advertisements

Vajzat u habitën nga kjo deklaratë duke shprehur mospëlqim.

Meri më pas shtoi se vajzat e tjera duan ta fusin në sherr me të.

Artikulli paraprakFlet avokati i Fatmir Tarellarit: Vajza s’i tregoi emrin në fillim, nuk donte ta vriste kunatin…
Artikulli tjetërNë “arrest shtëpie”, Berisha del në tarracë për ajrosje