“Më trondite o vëlla”! Ky është i riu që vdiq dje te kthesa e Rinasit

Gëzim Rizani është i riu që humbi jetën në aksidentin tragjik që ndodhi mëngjesin e djeshëm te Kthesa e Rinasit.

Advertisements

32-vjeçari po udhëtonte me një mjet tip “Skoda” kur u përplas me një kamion dhe një mjet tip “Benz” te Kthesa e Rinasit në drejtim të Fushë-Krujës.

Ka dyshime se shkak për aksidentin tragjik ku humbi jetën 32-vjeçari është bërë një parakalim i gabuar prej tij.

Advertisements

Ai po udhëtonte bashkë me 3 pasagjerë, që mbetën të plagosur nga aksidenti tragjik dhe ndodhen në spital. 32-vjeçari Gëzim Rizani ishte nga komuna e Lipjanit, Kosovë.

Artikulli paraprak“Po u jep mend të gjithëve…”/ Rikes nuk ‘i del e keqja’ me Ilnisën
Artikulli tjetërAvokati i babait shqiptar që vrau kunatin flet mes lotësh: Edhe unë kam fëmijë…