Luhaten sërish monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit për sot

Sot më 19 janar 2024, dollari amerikan blihet me 95 lekë dhe shitet me 96.2 lekë.

Advertisements

Euro blihet me 103.5 lekë dhe shitet 104.2 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 120.2 lekë dhe shitet me 121.2 lekë.

Advertisements

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 109.3 lekë, ndërsa në shitje me 110.3 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.2 lekë dhe në shitje me 71.2 lekë.

Artikulli paraprakDetaje shokuese! Prindërit kishin dijeni për abuzimin e së miturës nga mjeku Dervish Hasi
Artikulli tjetërSa arrijnë temperaturat në fundjavë, flet meteorologu: Ja kur rikthehet dëbora