Legjenda e muzikës greke, Anna Vissi ngjit në skenë këngëtaren shqiptare, bëhen virale në rrjet

Anna Vissi është një ndër këngëtaret greke më të njohura për shqiptarët. Legjenda e muzikës me mbi 50 vite në skenë ka patur mbrëmjen e djeshme një nga koncertet e saj të zakonshme, kur për ta ndjekur ka qenë edhe këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira.

Prezenca e kësaj të fundit padyshim nuk ka kaluar pa u vënë re. Anna Vissi e ftoi këngëtaren shqiptare në skenë për të kënduar së bashku disa nga hitet e saj.

Advertisements

Anna Vissi dhe Eleni Foureira u duartrokitën për performancën e tyre shpërthyese në skenë dhe videot po bëhn virale në rrjet.

Advertisements

Artikulli paraprakAcari “pushton” Shqipërinë/ Ja çfarë pritet të ndodhë me motin në ditët në vijim
Artikulli tjetërHapen plagët e vjetra në Vlorë? Eksperti: Prapaskenat, si u vra në ballkon djali i shokut të “Gaxhait”