LAJM I FUNDIT/ Digjet për së gjalli një 40-vjeçar brenda kasolles

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Oseckë, në Leskovikut, ku një person është djegur i gjallë në një kasolle bagëtish.

Advertisements

Ka qenë vëllai që ka lajmëruar policinë duke deklaruar se ishin duke konsumuar alkool mbrëmjen e djeshme dhe më pas 40-vjeçari u largua për të kasollja.

Aty dyshohet se mund të ketë ndezur zjarr dhe nga pakujdesia flakët janë përhapur kudo, ndërsa 40-vjeçari është djegur brenda kasolles.

Advertisements

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Artikulli paraprak“Big Brother Vip”/ Vesa flet me ide të qarta: Ja kush do e fitojë
Artikulli tjetërE rëndë, 3 policë humbin jetën në aksident mes mjegullës së dendur, plagosen 14 të tjerë