Krijohet çifti i parë në BBV3? Plasin përqafimet mes Sarës dhe Meritonit(Video)

Ky edicion i tretë i Big Brother Vip Albania ka nisur me dinamika e debate që orët e para të qëndrimit të banorëve më të njohur të vendit.

Advertisements

Por jo vetëm kaq producenti Meriton Mjekiqi dhe modelja Sara Gjordeni janë parë duke e nisur mëngjesin të përqafuar. Kujtojmë se në orët e vona të mbrëmjes së djeshme kjo e fundit i ka bërë një masazh Meritonit ku nuk duket aspak thjeshtë një masazh.

Mos po lind çifti i parë në në edicionin e tretë në BBVA? Kjo mbetet për tu parë në ditët në vazhdim.

Advertisements

Artikulli paraprakKQZ i jep Plarent Ndrecës mandatit e deputetit të Arben Ahmetajt
Artikulli tjetërVrasja e 41-vjeçares shqiptare nga partneri grek, familja rrëfen detajet e rënda