Konsumoi mbidozë të barnave, 29-vjeçarja përfundon në spital

Pasditen e djeshme, një njarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Gramshit, ku një 29-vjeçare ka përfunduar në spital, pasi ka konsumuar mbidozë të barnave.

Advertisements

Sipas informacineve të policisë, 29-vjeçarja është dërguar me urgjencë në spital dhe është në kujdesin e mjekëve.

Njoftimi:

Advertisements

“Pasditen e djeshme, në spitalin e Gramshit, është dërguar nga familjarët për ndihmë mjekësore, shtetasja E. K., 29 vjeçe, banuese në Gramsh, e cila dyshohet se ka konsumuar mbidozë të ilaçeve që përdorte. 29-vjeçarja është në kujdesin e mjekëve”, thuhet në njoftimin e policisë.

Artikulli paraprakU kërcënua me vrasje nga djali, flet babai: Ka probleme psikologjike, të lirohet. Shkoi puna deri te RENEA
Artikulli tjetërS**s në grup, tre gratë e Dervish Hasit “mbyllin” gojën, 16-vjeçarja e indoktrinuar fetarisht: Fenomeni shqetësues i martesave të shumëfishta në Tiranë