Kiara feston sot ditëlindjen, çfarë surprize i ka bërë Luizi?(Foto)

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Kiara Tito, është duke shijuar shtatzëninë e saj.

Advertisements

Ajo është mjaft aktive në rrjetin social “Instagram”, ku iu tregon ndjekësve copëza nga jeta e saj.

Kiara Tito ka sot ditëlindjen dhe mbush 28-vjeçe. Mes urimeve të shumta që ajo ka marrë pas orës 12, Kiara ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj surprizën që i ka bërë Luizi.

Advertisements

Artikulli paraprakI mituri tenton vetëvrasje me fotoksinë, përfundon me urgjencë në spital
Artikulli tjetërNdërron jetë fëmija 2-vjeç, reagon e ëma: Vdiq nga uria, babai i tij i kishte hequr ushqimet nga vendet ku ai mund t’i arrinte