Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 95.6 lekë dhe do të shitet me 96.4 lekë.

Advertisements

Monedha evropiane euro do të blihet me 103.5 lekë dhe do të shitet me 104.1 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 110.4 lekë dhe do shitet me 111.4 lekë.

Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 121 lekë dhe do shitet me 122 lekë.

Advertisements

Artikulli paraprakVrau gruan në banesën në Florida dhe rrëmbeu vajzën 8-vjeçare, ky është 34-vjeçari Renato Muhaj
Artikulli tjetërMusk njofton vendosjen e parë të çipit te një njeri