Këmbimi valutor 15 janar/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 94.5 lekë dhe do shitet me 95.4 lekë.

Advertisements

Monedha evropiane euro sot do blihet me 103.7 lekë dhe do shitet me 104.4 lekë, ndërsa franga zvicerane sot do blihet me 110.4 lekë dhe do shitet me 111.4 lekë.

Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 120.2 lekë dhe do shitet me 121.2 lekë.

Advertisements

Artikulli paraprakAksident në aksin rrugor Fushë Krujë-Vorë, një i vdekur
Artikulli tjetërNga Çipuri te Gaxhai! Hakmarrje për krimet e reja apo…! Pista e re, kush e vrau djalin e Buzëderrit?