Ilnisa në “merak” për moshën e Meritonit: Nëse je 22 vjeç unë s’të…

Meritoni dhe Ilnisa vazhdojnë të jenë dita ditës më të afërt me njëri-tjetrin. Në ambientet e shtëpisë, dyshja janë shfaqur të pandarë, të përqafuar e duke shkëmbyer puthje.

Advertisements

Ndonëse nga banorët e tjerë është para si strategji loje dhe mund të jetë e tillë, duket se gjërat mes tyre po bëhen pak më serioze.

Në një bisedë gjatë mbrëmjes së djeshme, të dy po diskutonin për moshën. Meritoni e ngacmon duke i thënë se është rreth 22-23 vjeç, ndërsa Ilnisa e kupton shakanë por e ‘paralajmëron’ se nëse është në këtë moshë, nuk do të flasë më me të.

Advertisements

Artikulli paraprakBabai mbante peng familjen, dhunë fizike dhe psikologjike (EMRI)
Artikulli tjetërE RËNDË/ 35-vjeçarja përplaset për vdekje nga makina, shoqërohet shoferi 23-vjeçar