I shkoi në shtëpi në pikë të mëngjesit! Kjo është arsyeja që vëllai vrau vëllanë

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e rëndë që tronditi sot kryeqytetin, ku pas një konflikti mbetën të vrarë dy vëllezër.

Advertisements

Vehap Cami 63 vjeç kishte shkuar rreth orës 07:00 për të pirë kafenë e mëngjesit në banesën e të vëllait, Lulëzim Camit.

Pas një konflikti dyshohet për pronat e tyre në zonën e Bulqizës,

Advertisements

Vehapi ka qëlluar me armë zjarri pistoletë vëllanë e tij, e më pas ka qëlluar drejt vetes, duke mbetur të dy të vrarë.

Grupi hetimor që po merr në pyetje familjarët.

Artikulli paraprakDje festoi ditëlindjen, sot vrau vëllanë dhe veten, çfarë dihet nga krimi që tronditi Tiranën(Detaje)
Artikulli tjetërNgjarja e rëndë ku vëllai ekzekutoi vëllanë në Fresk, flet pronarja e banesës: I dëgjova të…