I FUNDIT/ Lirohet nga burgu Valter Bami, gjykata i zbut masën e sigurisë

Gjykata e Tiranës ka liruar nga burgu Valter Bamin, i cili ka qenë i arrestuar në lidhje me një atentat në Nikël të Fushë Krujës.

Advertisements

vijon

Artikulli paraprakTragjike! E zë gjumi në timon, shoferi humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga, humb jetën 64-vjeçari
Artikulli tjetërÇfarë sekreti dinte Liridona? Eksperti: Zhdukja e një gruaje në Suedi, pritet çkodimi i celularit