I FUNDIT/ Bie skela e pallatit, dy të plagosur në Tiranë

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në zonën e ish-Parkut të Autobusëve në kryeqytet.

Advertisements

Mësohet se një skelë e një pallati ka rënë dhe për pasojë mësohet se dy persona kanë mbetur të plagosur.

Lajmi në përditësim…

Advertisements

Artikulli paraprakGoditje në kokë, gjoks dhe…! Informacionet e reja, u qëllua dhe u la i shtrirë në mes të rrugës
Artikulli tjetërDy pista, kush e vrau babanë e dy fëmijëve? Motra dhe vëllai në lot: Dinte diçka…