Humb njeriun e shtrenjtë, Eli Fara rrëqeth me mesazhin prekës

Eli Fara ka humbur njeriun e dashur dhe ka bërë një njoftim në rrjetin social Instagram.

Advertisements

Me nje koment prekës ajo komenton për ndarjen nga jeta të babait të saj të dashur.

‘U prehsh ne paqe babai im i shtrenjte!????????????????????????Mi preve krahet!!!Do me mungosh shume!!!

Advertisements

Të shumtë kanë qenë ndjekësit e saj që i kanë shprehur ngushëllimet këngëtares.

Artikulli paraprak“Xhelozi dhe intriga”- Kush janë shenjat më pafat të janarit: Ky kapitull i errët i jetës tuaj do të zgjasë deri…
Artikulli tjetërShkoi për vizitë te vëllai dhe më pas e vrau, zbardhet motivi i fortë që çoi në ekzekutimin e 68-vjeçarit