Horoskopi, duhet të jeni shumë të kujdesshëm në marrëdhënien tuaj

DASHI

Advertisements

Gjatë orëve në vijim nuk do jeni shumë të duruar me njerëzit. Dyshimet do të mbizotërojnë. Mos u shqetësoni: së shpejti do të shëroheni. Nëse shihni se dikush mbetet kundër jush ose ka njerëz që po testojnë rezistencën tuaj fizike, përpiquni ta hiqni problemin nga burimi.

DEMI

Advertisements

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 12 janar 2024), ju pret një ditë tjetër produktive. Do të duhet të merrni një vendim brenda dy muajsh, veçanërisht nëse dikush nuk ju ka dhënë atë që dëshironi ose nëse ka çështje të papërfunduara biznesi.

BINJAKËT

Në këtë moment mund të ketë shumë tension në jetën tuaj. Duhet të jeni shumë të kujdesshëm në marrëdhënie, sepse mund të ndiheni paksa të dobët. Herë pas here përjetoni momente tensioni, kjo ndodh sepse e doni lirinë dhe kur kuptoni se dikush po përpiqet t’ju manipulojë, distancoheni shpejt. Kundërshtimi i Venusit mund të gjenerojë disa konflikte në çiftet afatgjatë…

GAFORRJA

Dita e ardhshme është një nga ato ditë në të cilën duhet të distancoheni nga provokimet. Hëna në kundërshtim gjeneron disa dyshime. Ky muaj mbyllet me shumë probleme dashurie. Ata që janë mbyllur paksa shumë do të mund të flasin, të çlirojnë disa momente pasigurie.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 12 janar 2024), pas një krize dashurie dhe një situate të madhe pasigurie, dikush do të mund të rizbulojë ndjenjat. Problemi i vetëm mund të lindë për ata që jetojnë me një person, që nuk e duan më për një kohë të gjatë. Shumë prej jush do të përjetojnë një periudhë inovative në vendin e punës.

Sipas horoskopit të Paolo Fox, pas një krize dashurie dhe një situate të madhe pasigurie, dikush do të mund të rizbulojë ndjenjat. Problemi i vetëm mund të lindë për ata që jetojnë me një person, që nuk e duan më për një kohë të gjatë. Shumë prej jush do të përjetojnë një periudhë inovative në vendin e punës.

VIRGJËRESHA

Yjet favorizojnë ata që kanë më shumë dëshirë për të qenë pranë njerëzve. Tani ka më shumë dëshirë për të folur dhe diskutuar. Çdo dyshim në dashuri mund të zgjidhet në fund të muajit. Për sa i përket punës, ky moment mbetet interesant për të filluar vlerësimin e situatave që duhet të shtyni.

PESHORJA

Periudhë me interes të madh. Ata që kanë një dashuri dhe duan të konfirmojnë një ndjenjë në këtë periudhë duhet të përpiqen të takojnë personin që duan… Marrëdhëniet pak më të komplikuara me Demin dhe Bricjapin.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 12 janar 2024), kjo periudhë flet për dashurinë: do të jetë dita më e mirë për t’i bërë përshtypje dikujt. Megjithatë, mund të bëhet edhe më shumë për të vendosur projekte për ditët në vijim. Përballë Jupiterit tregoni gjithmonë rrugën e maturisë në financa, kurse çështjet e shtëpisë dhe shitjet mund të zhbllokohen pas majit.

SHIGJETARI

Yjet premtojnë mirë, sepse Venusi është në shenjën tuaj të zodiakut. Gjithçka do të ishte më e qartë nëse nuk do të kishte Saturn disonant. Ata që kanë një histori të bukur dashurie mund të fillojnë një projekt: kushtojini vëmendje lidhjeve me Binjakët dhe Virgjëreshën.

BRICJAPI

Periudha është e favorshme, por ndoshta jetoni paksa shumë për punën. Shumë varet nga roli që keni. Nëse mundeni, duhet t’i kushtoni pak kohë vetes. Për fat të mirë, në fund të janarit do të ketë një përqendrim shumë të rëndësishëm të planetëve në shenjën tuaj. Ata që kanë përjetuar një krizë sentimentale ose një moment shqetësimi të madh duhet të përpiqen të shërohen.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 12 janar 2024), kur të jeni të lodhur, mezi bini për të fjetur; në fakt, ju keni më shumë gjasa të filloni të grindeni. Jeni njerëz që ju pëlqen të jeni social, të keni miq, por duke qenë të sunduar nga Saturni, duhet të izoloheni herë pas here, për të reflektuar dhe kuptuar se çfarë të bëni për të ardhmen e afërt.

PESHQIT

Këto ditë po ndiheni në një slitë. Yjet janë të favorshëm në këtë ditë, por bëni kujdes: mund të lindë tension i fortë. Në dashuri qielli nuk ju buzëqesh shumë, të gjithë ata që kanë përjetuar një krizë duhet ta harrojnë atë bashkë me personin që e ka shkaktuar.

Artikulli paraprakÇifti italian zhvendos punën në Shqipëri: Paguajmë pak taksa!
Artikulli tjetërParashikimi i motit për sot, temperatura të ulëta dhe ngrica