Gjendet i pajetë 57-vjeçari në Delvinë, ja ҫfarë dyshohet(FOTO)

Mëngjesin e sotëm, është regjistruar në Delvinë, ku një 57-vjeçar është gjetur i pajetë para pallatit ku jetonte.

Advertisements

Sipas informacioneve, bëhet fjalë për shtetasin Gurim Daco.

Ende nuk janë të qarta rrethanat në të cilat 57-vjeçari ka humbur jetën, por paraprakisht dyshohet se si pasojë e alkoolit, nuk ka mundur të shkojë deri në banesë dhe dyshohet se ndoshta e ka humbur jetën nga i ftohti.

Advertisements

Artikulli paraprakFëmijët më të prekurit nga gripi, mjeku i njohur këshillon nënat: Ja si ta ulni menjëherë temperaturën në shtëpi
Artikulli tjetërAksident tragjik në vendin fqinj, ndërron jetë i riu shqiptar (Emri)