Gjendet e pajetë një 51-vjeçare, dyshohet se…(Emri)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Vrahogoranxi, të Drupoulli.

Advertisements

Policia njofton se është gjetur i pajetë në shkallët e jashtme të banesës së tij, shtetasi Dh. V., 51 vjeç. Ky i fundit jetonte i vetëm.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se 51- vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe ka humbur jetën pasi është rrezuar nga shkallët.

Advertisements

Artikulli paraprakVrau ish-gruan shqiptare në sy të vajzës, detaje tronditëse nga krimi në SHBA! E reja u gjet e mbuluar në gjak, Renato Muhaj i kishte prerë fytin
Artikulli tjetërI dha fund martesës me Elia Zaharian dhe u lidh me fotografen/ Princ Leka nuk fshihet më, i shpreh publikisht ndjenjat