FNSH “zgjon” qytetet nga gjumi, qindra të arrestuar natën, kush ishte shënjestra?

Qindra persona janë shoqëruar, ndaluar dhe arrestuar nga policia gjatë natës në një operacion blic që është zhvilluar në disa qytete të vendit kundër trafikantëve të drogës.

Advertisements

Informacionet e para janë të pakta dhe pritet që në orët në vazhdim të ketë një komunikim zyrtar nga policia e shtetit mbi bilancin.

Artikulli paraprakGreqi, mamaja gjen fotot në telefon, denoncon shqiptarin për abuzim me të bijën
Artikulli tjetërKëta janë dy çunat e biznesmenëve që rrahën për vdekje jetimin