Është e lidhur jashtë? “Jo nuk e jam, por thjesht jam në një njohje që e kam shumë për zemër”, Rike sqaron raportin me Meritonin

Mbrëmë gjatë spektaklit të “Big Brother VIP 3” u transmetua klipi ku Ilnisa debatonte me Meritonin në lidhje me afrimitetin e këtij të fundit me Riken.

Advertisements

Rike dëgjoi për herë të parë fjalët e gazetares kundrejt saj, ku i thotë Meritonit: “Me atë gjete, me atë që ka kërcyer me të gjithë rruzullin”.

Opinionisti Arbër Hajdari ka pyetur Ilnisën rreth kuptimit të asaj fraze dhe ajo i përgjigjet: “E thashë ngaqë është një vajzë që udhëton”.

Advertisements

Arbër: Ti thua që të bëhem unë budalla po s’bëhem dot. Për mua ke bërë gabim.

Ndërkohë pas sqarimit të Ilnisës, tashmë u pyet Rikja për marrëdhënien e dyshimtë që ka me Meritonin.

Arbër: Mund ta di çfarë raporti keni ju jashtë?

Rike: Meritoni njeh njeriun e zemrës time, e ka shok.

Arbër: Pra je e lidhur jashtë?

Rike: Jo nuk e jam e lidhur, po thjesht një njohje që e kam shumë për zemër.

Arbër: Atëherë unë se kuptoj raportin shoqëror me të puthur. Unë kam parë momente që më janë dukur vërtetë provokuese.

Artikulli paraprakE reja humbi jetën pas ndërhyrjes kirurgjikale në spitalin privat në Tiranë, policia nis hetimet, merren në pyetje mjekët
Artikulli tjetër“Tha se ishte në duart e djallit dhe vrau gruan”, policja: Renato mund të dënohet me vdekje