E trishtë! Shkoi për të marrë pensionin, ndërron jetë në zyrën postare i moshuari

Një 72-vjeçar nga fshati Vërdovë, ka ndërruar jetë në ambientet e një zyre postare në Pogradec, ku kishte shkuar për të marrë pensionin.

Advertisements

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se i moshuari dyshohet se ndërroi jetë si pasojë e një sulmi në zemër.

Trupi i tij u ransportua në morgun e qytetit ndërkohë që policia dhe grupi hetimor po vijoj në punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të vdekjes së 72-vjeçarit.

Advertisements

Informacion paraprak Pogradec

Shkon të marrë pensionin dhe pëson atak kardiak pensionisti, për pasojë humbi jetën. Ngjarja ndodhi pak minuta më parë në zyrën postare pranë stadiumit të Pogradecit. I moshuari me inc. I. F u transportua në morgun e spitalit.

Artikulli paraprakNuk ka qetësi për Turqinë, tërmeti i fuqishëm godet sërish provincën ku ndodhi fatkeqësia e vitit 2023
Artikulli tjetërNdjekje si nëpër filma/ Dy shqiptarët dorëzuan furgonin mbushur me kokainë tek blerësit, si tentuan të arratisen trafikantët pasi pikasën agjentët!