E rëndë, 35-vjeçari përplas me makinë të miturin në Vlorë

Ditën e sotme, rreth orës 12:30, në rrugën “Pelivan Leskaj”, shtetasi 35-vjeç, duke drejtuar auotmjetin tip “Opel”, ka aksidentuar një shtetas të mitur, afërsisht 8-vjeç

Advertisements

Mësohet se i mituri ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Advertisements

Ditën e sotme, rreth orës 12:30, në rrugën “Pelivan Leskaj”, shtetasi 35-vjeç, duke drejtuar auotmjetin tip “Opel”, ka aksidentuar një shtetas të mitur, afërsisht 8-vjeç

Mësohet se i mituri ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

“Vlorë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 12:30, në rrugën “Pelivan Leskaj”, shtetasi 35 vjeç, duke drejtuar auotmjetin tip “Opel”, ka aksidentuar një shtetas të mitur, rreth 8-vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe aktualisht ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në ambientet e komisariatit, për veprime të mëtejshme.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia.

Artikulli paraprakPolicia britanike aksidentalisht gjen 2 milionë paundë kanabis në një shtëpi që ruhej nga shqiptari
Artikulli tjetërPlagoset me armë zjarri një person në Tiranë, zbardhen detajet e para