“E kam vuajtur kur kam qenë në lidhje me…”/ Roza flet për ish-partnerin

Ashtu sikurse rrallëherë, mbrëmjen e së hënës, Roza Lati, si një prej banoreve me energjike të shtëpisë, është ulur dhe ka bërë një bisedë me disa prej banorëve të shtëpisë.

Advertisements

Ajo ka folur lidhur me ish-partnerin e saj. Për Rozën, nëse partneri i saj do të ishte publik kjo gjë nuk do ti pëlqente.

“Nuk më pëlqen person publik, dua të jem unë star-i i shtëpisë. Dikur kam qenë e lidhur me një të famshëm, kam provuar anë të shëmtuar të famës. Por s’do e provoja kurrë sërish! E kam vuajtur kur kam qenë në lidhje me një të famshëm” – është shprehur Roza.

Advertisements

Artikulli paraprakNgujoi familjen nën vëzhgimin e kamerave/ Zbardhet dëshmia e babait të Jetnor Zhabolit: Kamerat i vendosëm bashkërisht…
Artikulli tjetërRithemelimi ngre alarimin: Qeveria Rama po ‘kafshon’ Zonat e Mbrojtura për betonizim në interes të investitorëve strategjikë