E dhimbshme! Ëndërronte të bëhej Miss, ndahet papritur nga jeta 18-vjeçarja shqiptare

Është ndarë nga jeta 18-vjeçarja shqiptare, Lorena Bërdufi. Lajmin e trishtë për ikjen e saj e ka ndarë familjarë e të afërt në rrjetet sociale teksa arsyeja nuk është bërë ende me dije.

Advertisements

Lorena Bërdufi është e njohur pasi ka konkurruar në kompeticionin Miss Universe Albania 2023.

“Dua të plotësoj ëndrrën e familjes time”,-deklaronte 18-vjeçarja në intervistën prezantuese të kompeticionit të bukurisë.

Advertisements

Bukuroshja nga Kavaja studionte në gjimnazin “Aleksandër Moisiu” dhe ishte maturante në vitin e fundit.

Artikulli paraprakE RËNDË/ 35-vjeçarja përplaset për vdekje nga makina, shoqërohet shoferi 23-vjeçar
Artikulli tjetërE rëndë në Vaun e Dejës, 50-vjeçari tenton të vrasë me sëpatë gruan dhe fëmijët