Drini Zeqo rrëfen historinë e trishtë të humbjes së babait

Drini Zeqo është banori i parë që iu bashkua shtëpisë më të famshme në Shqipëri këtë të shtunë. Gjatë këtyre 2 ditëve të para të qëndrimit në shtëpi duket se Drini nuk ka pasur asnjë debat me banorët e shtëpisë.

Advertisements

Por nga ana tjetër, rrëfimet e ndjera nga ana e banorëve nuk kanë munguar. Ishte pikërisht Drini që vendosi të rrëfejë më tepër detaje rreth humbjes së babait të tij.

Çfarë i bëri bashkë Luizin dhe Teuta Selimin?
“Kam pasur shumë episode, shumë të vështira. Po edhe humbja e babit edhe e jona ishte… u ndamë kështu si të pa folur fare sepse atij i ndodhi kështu një hemorragji cerebrale edhe ndejti vetëm 3 ditë në gjendje kome edhe nuk folëm dot më fare me atë. Ishte pak ndarje e papritur dhe e sforcuar e kupton dhe mbeti çdo gjë në mes e kupton…”, tha ai.

Advertisements

Artikulli paraprakVrasja e 41-vjeçares shqiptare nga partneri grek, familja rrëfen detajet e rënda
Artikulli tjetër“Kanë martesë me kontratë”! Kush është çifti shqiptar i showbiz-it?