“Do ketë surpriza të frikshme…”/ Albi zbulon tre emrat që do jenë finalistë në BBV

Banorët e “Big Brother VIP 3” kanë bërë mbrëmë lojën “sfidë apo e vërtetë?”, ku pyetjet ishin të ndryshme dhe të larmishme.

Advertisements

Kur i erdhi radha Elvisit për t’i bëjë një pyetje Albit, ai i tha të thotë emrat e tre finalistëve.

Koreografi i njohur u kërkoi banorëve që ti jepnin pak kohë pasi ishte një pyetje e vështirë.

Advertisements

“Më jepni vetëm pak fare kohë se është një pyetje shumë larg. Vështirë shumë, surpriza do ketë të frikshme po”, tha Albi.

Më pas Nako tha tre emrat që janë: “Roza, Romeo dhe Dea”.

Artikulli paraprakE rëndë në Elbasan! Plas sherri, e reja godet me shkop gome 24-vjeçaren
Artikulli tjetërI FUNDIT/ Mori ryshfet për vendimin, ish-gjyqtarja Zamira Vyshka dënohet me 2 vite burgim! Ja masa që mori Apeli i GJKKO për avokatin Ilir Pashaj