Detektivja rrëfen hetimet, Shkënda Lili: Sa herë kanë dyshuar për tradhti nga partnerët, klientët kanë pasur të drejtë

Tradhtia vijon të mbetet një fenomen që shkatërron thuajse çdo lidhje apo familje.

Advertisements

Por për të kuptuar më shumë se çfarë ndodh me çiftet shqiptare, në studion e lajmeve në “Ora News” ishte e ftuar dedektivja private Shkënda Lili e cila ndau eksperiencat nga klientët e saj.

“Sa herë kanë dyshuar për tradhti nga partnerët e tyre, klientët kanë pasur të drejtë dhe dalin të vërteta”, u shpreh ajo.

Advertisements

Më tek ajo theksoi se përveç tradhëtisë, ka një sërë faktorësh që i çojnë në ndarje çiftet, kryesisht të reja.

Ato janë shkaqe ekonomike, por edhe që kanë karakter të dhunës.

Artikulli paraprakEkzekutimi i mafiozit grek, policia zbardh pistat e para të hetimit: Do të kishim shumë kontrata vdekjeje
Artikulli tjetër“Antibiotiku përdoret kur …”, mjeku Alimehmeti ngre alarmin