Deklaroi se do flinte me banorin e parë që do hynte i ri në shtëpi, Fatjoni ‘lë pa fjalë’ Rozën

Basti i vënë një ditë më parë në shtëpinë e Big Brother VIP ka vënë në siklet moderatoren Roza Lati.

Advertisements

Basti konsistonte kështu:

Nëse në prime do të hynin apo jo banorë të rinj, ajo do të flinte me djalin e parë që do të hynte.

Advertisements

Pikërisht mbrëmjen e së martës u bënë pjesë e shtëpisë edhe 2 djem të rinj ish- konkurenti i Për’puthen Fatjon Kuqari si dhe ish-futbollisti i kuqezinjëve Klodian Duro.

Fatjon: Unë shoh shumë ëndrra dhe kam frikë nga vetja

Romeo: Çuni i parë që hyn do të fle me atë që humbet bastin.

Rike: I bie që Roza humbi bastin dhe fle me Fatjonin.

Fatjon: Unë nuk jam objekt, jam njeri.

Banorët: Pse e vure bastin?

Artikulli paraprakNATO hap bazën e parë ajrore rajonale në Shqipëri
Artikulli tjetërDyshimi i nënës/ Si i futi “Lorela” vajzat në “grackë” duke u “djegur” jetën?