Debatet në BBV, ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ shpërthen ashpër ndaj Jul Dedës: Nëse nuk menaxhon dot bil*n mos hyr në BBV

Opinionistja e “Big Brother Fun Club” Ina Kollçaku ka reaguar ashpër ndaj deklaratave që aktori i humorit, Julian Deda ka bërë në debat e sipër me Egla Cenon.

Advertisements

Debati i Julit me Eglën nisi për shkak të ndarjes së punëve të shtëpisë. Debati agravoi deri në përdorimin e shprehjeve seksiste nga ana e Julit.

Kjo mënyrë e të folurti nuk i ka pëlqyer aspak Inës, e cila përmes një postimi në Insta Story në Instagram e ka kritikuar Julin për fjalorin e tij.

Advertisements

“I dashur Juli! Nëse nuk menaxhon dot bil*n tënde, mos hyr në “BBV”. Turp për çdo të qeshur dhe turp për çdo vajzë e grua që nuk reagon! Vajzat dhe gratë nuk janë objekte seksuale!”, ka shkruar Ina në Instagram.

Juli: Po nëse një mashkulli i ka ardhur ku s’mban më, çfarë do bëjë? Se i ka ardhur, se ka kaluar një muaj për shembull. Si do bëjnë vajzat?

Artikulli paraprak“Do ikni siç ikin këlyshët e Serbisë”/ Publikohet video, ja momenti kur Dule goditet me vezë në SPAK
Artikulli tjetërNdodh edhe kjo, kishte lënë makinën larg banesës sepse rruga ishte e bllokuar nga bora, të riut i vjedhin ‘Benz’-in