“Çfarë do të bëja unë pa ty?!”/ Ilnisa e kënaqur me praninë e Meritonit, përqafon këngëtarin dhe…(Video)

Ilnisa Agolli ndihet e kënaqur me praninë e Meriton Mjekiqit në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Advertisements

Dyshja janë shfaqur të afërt gjatë ditëve të fundit, ndërsa mbrëmjen e kaluar moderatorja përqafoi këngëtarin. “Çfarë do të bëja unë në këtë shtëpi pa ty, nuk e di”, iu drejtua ajo Meritonin.

Edhe disa mbrëmje të tjera, banorët kanë qëndruar në krahët e njëri-tjetrin, duke kaluar kohën me biseda dhe komplimente.

Advertisements

Artikulli paraprakSherr mes dy të miturve, 14-vjeçari plagos me thikë 17-vjeçarin në Mat
Artikulli tjetër“Kam përsëritur fjalët e Rozës”/ Klodian Duro reagon sërish ndaj deklaratave shokuese në BBV dhe ka dy fjalë për ish-gruan