Burri qëllon me armë, katër të vdekur brenda familjes

Një burrë rreth të 80-tave vrau gruan dhe dy fëmijët e tij të rritur në një shtëpi në Kaliforni përpara se të vriste veten, tha policia.

Advertisements

Oficerët iu përgjigjën një telefonate në lidhje me të shtënat në orën 18:50, ku gjetën tre viktima – një grua rreth të 80-tave dhe një burrë e një grua rreth të 40-tave – tha nënkoloneli Blanca Lopez.

Oficerët gjetën gjithashtu trupin e një burri rreth të 80-tave, i cili duket se kishte vdekur nga një plagë e vetëshkaktuar me armë zjarri. “Ata të gjithë duken se janë familje”, tha Lopez. “Ky është një incident i izoluar.”

Advertisements

Kur arritën në shtëpinë e gjerë, të stilit spanjoll, oficerët u futën me forcë, ku u takuan nga një grua që i kishte mbijetuar të shtënave me armë duke u futur në një dhomë tjetër duke bërë thirrje për ndihmë, thanë autoritetet.

Artikulli paraprakAksident i rëndë në aksin Tepelenë-Gjirokastër, të lënduarit dërgohen në spital
Artikulli tjetërE papritur! Arbana Osmani rikthehet në ekran, ja në cilin televizion do e shihni