“Big Brother Vip”/ Roza Lati flet hapur, këtë banor e do jashtë shtëpisë

Banorët e Big Brother VIP kanë nisur aleancat dhe polemikat e para. Teksa ka qenë duke diskutuar, një pyetje që iu drejtua Rozës ngjalli shumë polemika.

Advertisements

Pyetja që iu drejtua ishte: Kush ke qejf që të dalë nga shtëpia?

Roza thotë emrin e Julit dhe më pas i thotë: Mos ma merr personale dhe për keq por e kam tek e folura me zë të lartë, se ndryshe je djalë flori.

Advertisements

Juli mesa duket nuk e mori shumë në kontekstin e shakasë dhe kërkon që të dijë arsyen se pse Roza mendon ashtu për të.

Juli: Cila është arsyeja e vërtetë që më do jashtë shtëpisë që në javën e parë?

Roza: Ta thashë, se bërtet shumë sepse s’kam asgjë personale me ty, kaq.

Artikulli paraprakNga Çipuri te Gaxhai! Hakmarrje për krimet e reja apo…! Pista e re, kush e vrau djalin e Buzëderrit?
Artikulli tjetërHistoria e dhimbshme e të riut shqiptar: Qëndrova një vit në koma, theva 4 unaza të kurrizit dhe…