Big Brother nxjerr jashtë kuzhinierin: Doja t’ja plasja të qarës…

Alfio Rrotani është banori i parë i skualifikuar nga Big Brother VIP 3. Mes Gabrieles dhe Alfios, publiku votoi më pak si të preferuar këtë të fundit.

Advertisements

”Ishte një eksperiencë e jashtëzakonshme. Më mungon shumë djali, kishte momente që doja t’ia plasja të qarit, por më thoshin kaloje këtë moment”, tha Alfio.

Opinionisti Arbër Hajdari tha se qëndrimi në kuzhinë dhe mospërfshirja në debate mund ta ketë penalizuar ish-konkurrentin.

Advertisements

Artikulli paraprakIshte nisur për në minierën e diamanteve, rrëzohet avioni në Kanada, humbin jetën 6 persona
Artikulli tjetërShfrytëzonin tre të mitura për pro**itucion, arrestohen 3 të rinjtë në Tiranë, në kërkim bashkëpunëtori(Emrat)