Banori i fundit që futet në Big Brother, këngëtari nga Kumanova, Bardhi!

Këngëtari i njohur i muzikës shqiptare, Bardhi, është banori i fundit që bëhet pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP 3” mbrëmjen e sotme.

Advertisements

Ai u prezantua duke kënduar një nga këngët e tij më të famshme, teksa banorët e pritën të gjithë së bashku në arenën e “Super Sport”.

Bardhi kështu bëhet banori numër 24 i shtëpisë më të famshme në Shqipëri dhe është gati për këtë aventurë të re.

Advertisements

Artikulli paraprakParashikimi i motit për sot, vranësira dhe shira lokalë
Artikulli tjetërE mbajta me bukë në shtëpi dhe më përdh**oi vajzën, Fatmir Terallari rrëfen si e vrau kunatin në Volos pasi gjykata greke e la të lirë