“Asnjë provë kundër meje, mjeranë që…”- A do të paraqitet sërish në SPAK? Ja si përgjigjet Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha ka përfunduar dëshminë e tij në SPAK dhe ka folur për mediat, duke thënë se ka gjetur aty në karrige McGonigal dhe një grup të terrorizuar.

Advertisements

“Gjeta në karrige Mc Gonigal dhe një grup të terrorizuar. Unë deklarova sa vijon; pasi i pyeta pse jetoni në këtë terror kaq të madh.. të hysh aty, hyn si në një…nuk mund ta imagjinoni se çfarë masash sigurie, a thua se ka kush kohë të merret me ta. Pasi ju deklarova se Berisha është këtu në përputhje me parimin që beson”, tha Berisha.

vijon…

Advertisements

Artikulli paraprak“Burgu hotel me 5 yje”! Dy çuna vranë jetimin, avokati: Dënim me vdekje!
Artikulli tjetër“Përjashtohet pista e grabitjes”, zbardhen detaje të reja nga vrasja e Bledar Dedja-s në Itali