Aksidenti tragjik, humb jetën 30-vjeçari shqiptar

Një i vdekur dhe tre të plagosur është bilanci tragjik i një aksidenti tragjik në rrugët e Italisë. Ngjarja që ndodhi në Pontebanna, i mori jetën një shqiptari, 30-vjeç.

Advertisements

Identiteti i tij nuk është bërë ende i ditur.

Viktima ishte shofer në një makinë tip “Fiat Punto”.

Advertisements

Bashkë me të në momentin e aksidentit ishte edhe një shoku i tij, po ashtu shqiptar.

Ata u përplasën nga një makinë tip “Mercedes Benz” ku udhëtonin dy italianë.

Sipas hetimeve të para, dyshohet se “Mercedesi” ka dalë në korsinë tjetër, duke u përplasur me “Fiatin”.

Artikulli paraprakVrau dhe dogji 16 persona në një autobus, nuk do ta besoni me sa vite dënohet bosi i drogës
Artikulli tjetër“Burgu hotel me 5 yje”! Dy çuna vranë jetimin, avokati: Dënim me vdekje!